Poe menüü

Kuld toetajapakett

Kuld toetajapakett

499.00 

Kuld toetajapakett sisaldab:

  1. VIP pakett kahele terveks hooajaks.
    Digitaalne VIP hooajakaart, mis tagab Sulle ja Sinu kaaslasele võimaluse vaadata kõiki FC Flora esindusmeeskonna kodumänge suupistete ja karastusjookidega varustatud VIP ruumis. VIP ala on soe ning A. Le Coq Arenal on  teile eraldatud ka eraldi nahktoolidest sektor, kust mugavalt mängu vaadata. VIP kaardiga on võimalik külastada koos kaaslasega ka FC Flora U21 meeskonna ja FC Flora esindusnaiskonna kodumänge. U21 ja naiskonna mängudel ei ole eraldi VIP sektorit.
  2. Autogrammidega FC Flora mängusärk
    Palun lisa maksma siirdudes märkuste lahtrisse särgi suurus ning soovi korral ka lemmikmängija nimi ja number. Kui soovid mängusärgile oma lemmikmängija autogrammi, siis märgi ka see märkuste lahtrisse.

17 laos

Ostes toetajapaketi on Sul võimalik toetada oma lemmikklubi tegemisi ning soetada endale lisaks kõigi kodumängude külastamise õiguse ka väga erilise eseme.

Kaupadele võid järele tulla FC Flora kontorisse (A. le Coq Arena, Jalgpalli tänav 21) või tellida endale sobivasse pakiautomaati üle Eesti.

Kauba tarneaeg mõlemal puhul 1 – 14 päeva. Juhul, kui oled valinud kauba kättesaamiskohaks klubi kontori, antakse sulle telefoni või e-maili teel teada kauba komplekteeritusest.

Pakiautomaati Eesti siseselt tellides maksab tarne eest kauba kättesaaja.

E-mail: marianne@fcflora.ee; tel: +372 53012537 (Marianne)