Poe menüü

Kuld toetajapakett

Kuld toetajapakett

499.00 

Kuld toetajapakett sisaldab:

  1. VIP pakett kahele terveks hooajaks.
    Nimeline VIP hooajakaart. VIP pakett tagab Sulle ja Sinu kaaslasele võimaluse vaadata kõiki FC Flora esindusmeeskonna kodumänge suupistetega varustatud VIP ruumis. VIP ala on soe ning A. Le Coq Arenal on  teile eraldatud ka eraldi nahktoolidest sektor, kust mugavalt mängu vaadata. VIP kaardiga on võimalik külastada koos kaaslasega ka FC Flora U21 meeskonna ja FC Flora esindusnaiskonna kodumänge. U21 ja naiskonna mängudel ei ole eraldi VIP sektorit.
  2. Autogrammidega FC Flora mängusärk
    Kõigi meeskonna mängijate autogrammidega uus hooaja 2023 särk. Palun lisa maksma siirdudes märkuste lahtrisse särgi suurus ning soovi korral ka nimi ja number.

18 laos

Ostes toetajapaketi on Sul võimalik toetada oma lemmikklubi tegemisi ning soetada endale lisaks kõigi kodumängude külastamise õiguse ka väga erilise eseme.

Kaupadele võid järele tulla FC Flora kontorisse (A. le Coq Arena, Jalgpalli tänav 21) või tellida endale sobivasse pakiautomaati üle Eesti.

Kauba tarneaeg mõlemal puhul 1 – 14 päeva. Juhul, kui oled valinud kauba kättesaamiskohaks klubi kontori, antakse sulle telefoni või e-maili teel teada kauba komplekteeritusest.

Pakiautomaati Eesti siseselt tellides maksab tarne eest kauba kättesaaja.

E-mail: marianne@fcflora.ee; tel: +372 53012537 (Marianne)